دوره مهندسی شبکه


دوره های مهندسی شبکه

دوره مهندسی شبکه از جمله دوره های آموزشی پر کاربرد و  مورد توجه در میان فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر و یا دانشجویانیست که علاقه مند به فعالیت در حوزه ارتباطات کامیپوتری دارند،

به طور خلاصه می توان گفت دوره مهندسی شبکه دربرگیرنده تمام دوره های آموزشی می باشد که تمامی افرادی که تمایل به فعالیت در عرصه ارتباطات کامپیوتری  دارند  یا برنامه نویسان تحت وب ، برنامه نویسان دستگاههای صنعتی ، فعالان عرصه نظارتی و حفاظتی ، مدیران و پرسنل آی تی سرکت ها ، سازمانها و .... می بایستی فرا گیرند.

فارغ التحصیلان این رشته به شرط گذراندن کامل دوره های وابسته به این رشته می توانند بصورت کاملا تخصصی در امر مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری گسترده فعالیت نمایند.

متاسفانه در سالهای اخیر شاهد برگزاری دوره های شبکه با سرفصلهایی غیر استاندارد  با عناوین مختلفی چون "پکیج ورود به بازار کار" یا "پکیج مهندسی شبکه"یا "دوره های کاربردی شبکه" بوده ایم که این موارد باعث شده تعداد فارغ التحصیلان با سطح دانش نا کافی ویا بعضا با کوله باری از اطلاعات نادرست و اشتباه بسیار زیاد شود که همگی تنها وقت و هزینه خود را صرف دانشی ناپایدار کرده اند ، لذا بدون هیچگونه وجهه تبلیغاتی از شما عزیزان دعوت می کنیم در سمینارهای رایگان و یا جلسات مشاوره رایگان آموزشگاه میتا کرج حضور داشته باشید چرا که نه تنها سعی می کنیم بهترین آموزشها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم بلکه آرزومندیم از میان یکایک مجموعه های آموزشی حرفه ای در این زمینه ماهم یکی از انتخابهای صحیح شما عزیزان باشیم.


آشنایی با دوره های مهندسی شبکه به ترتیب پیش نیاز

mcse 2016

دوره مهندسی مایکروسافت

MCSE یکی از معتبرترین مدارک ، گواهینامه و دوره های آموزشی شرکت مایکروسافت در زمینه آموزش شبکه است ، این گواهینامه موید تخصص دارنده این گواهینامه در زمینه طراحی و راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری است.

دوره سیسکو

دوره سیسکو

دوره های سیسکو دربردارنده مباحث مربوط به زیرساخت راه اندازی شبکه های کامپیوتری در سطوح مختلف سخت افزاری و مخابراتی اشاره دارد که معمولا توصیه می شود جهت درک بهتر مفاهیم ،علاقه مندان پس از گذراندن دوره مایکروسافت سطح دانش خودرا با شرکت در دوره های سیسکو ارتقا دهند و آماده متخصص شدن در حوزه های جذابی چون Routing , Switching , Voip شوند.

دوره میکروتیک

دوره میکروتیک

باظهور روتربردهای میکروتیک به علت هزینه راه اندازی بسیار پایینتر زیرساخت سخت افزاری شبکه های کامپیوتری با میکروتیک نسبت به رقیب خود شرکت سیسکو بسیاری از شرکت ها و مجموعه های کوچک و بزرگ عمده نیاز سخت افزاری خود را با تکنولوژی های این برند مطرح راه اندازی می کنند که بی شک اشراف در کورس های آموزشی این برند لازمه حضور در پروزه های  شبکه های کامپیوتری می باشد